Programm

Auftritte

  • Sa
    07
    Jan
    2017

    Joggelernacht

    Neudorf
  • Sa
    14
    Jan
    2017

    Näburugger

    Aesch
  • Fr
    27
    Jan
    2017

    Gagserball

    Hasle
  • Sa
    28
    Jan
    2017

    Magic Night

    Hohenrain
  • Sa
    04
    Feb
    2017

    Bogetegugger

    Rickenbach
  • Sa
    11
    Feb
    2017
  • Sa
    18
    Feb
    2017

    Schnäggeball

    Reinach
  • Mi
    22
    Feb
    2017

    Rammlerball

  • Do
    23
    Feb
    2017

    Märemonster

    20:10Sempach
  • Do
    23
    Feb
    2017

    Sternenmarsch

    9:00Beromünster
  • Fr
    24
    Feb
    2017

    Schränze ohni Gränze

    14:00Luzern
  • Fr
    24
    Feb
    2017

    Monster

    21:30Nottwil
  • Sa
    25
    Feb
    2017

    Ständlitour

    Beromünster
  • Sa
    25
    Feb
    2017

    Städtlifasnacht

    AbendSursee
  • So
    26
    Feb
    2017

    Umzug

    12:30Beromünster
  • Di
    28
    Feb
    2017

    Umzug

    Hochdorf
  • Di
    28
    Feb
    2017

    Bauabnahm

    AbendBeromünster
  • Sa
    11
    Nov
    2017

    Fasnachtseröffnung Lüütertüter

    Hildisrieden
  • Sa
    06
    Jan
    2018

    Joggeler Nüderef

    21:15Neudorf
  • Sa
    13
    Jan
    2018

    Häxe-Chessu Eibu

    21:30Inwil
  • Sa
    20
    Jan
    2018

    Moosschränzer

    21:00Wauwil
  • So
    28
    Jan
    2018

    BTS Ball Dorffasnacht

    Schwarzenbach
  • Do
    01
    Feb
    2018

    Kanti-Fasnacht

    21:30Beromünster
  • Fr
    02
    Feb
    2018

    Losgoslete Pfäffike

    23:00Pfeffikon
  • Sa
    03
    Feb
    2018

    MüHa Hämike

    21:00Hämikon
  • Do
    08
    Feb
    2018

    Sternenmarsch

    Beromünster
  • Do
    08
    Feb
    2018

    Borggeischter Rotheborg

    AbendRothenburg
  • Fr
    09
    Feb
    2018

    Chenderomzug Riinech

    17:00Reinach
  • Fr
    09
    Feb
    2018

    Fashing Night

    23:00Grosswangen
  • Sa
    10
    Feb
    2018

    Rüüdige Samschtig Hofdere

    22:15/01:00Hochdorf
  • So
    11
    Feb
    2018

    Umzug Höudisriede

    14:00Hildisrieden
  • Di
    13
    Feb
    2018

    Umzug Hochdorf

    14:00Hochdorf
  • Di
    13
    Feb
    2018

    Ustätschete

    AbendSchwarzenbach
  • Sa
    12
    Jan
    2019

    Näburuuger’s Monster

    23:15Aesch
  • Sa
    19
    Jan
    2019

    Bogetenacht Rekkebach

    23:00Rickenbach
  • Sa
    26
    Jan
    2019

    All-Ball Schlierbach

    0:45Schlierbach
  • Sa
    02
    Feb
    2019

    Fasnachtsparty Eibu (Säulis)

    0:00
  • Sa
    09
    Feb
    2019

    Remember Me

    21:00Eich
  • Fr
    22
    Feb
    2019

    Högerli-Ball

    23:45Römerswil
  • Sa
    23
    Feb
    2019

    Carneval

    22:00Buttisholz
  • Do
    28
    Feb
    2019

    Sternenmarsch

    9:00
  • Do
    28
    Feb
    2019

    Auftritt Fläcke Bühne

    14:00
  • Do
    28
    Feb
    2019

    Städtlifasnacht Sämpech

    23:40
  • Fr
    01
    Mrz
    2019

    Gugiläum Ballwil

  • Fr
    01
    Mrz
    2019

    Schränze ohni Gränze Luzern

    12:00
  • Sa
    02
    Mrz
    2019

    Städtlifasnacht Sursee

  • Sa
    02
    Mrz
    2019

    Fläckefasi Beromünster

    12:30
  • So
    03
    Mrz
    2019

    Umzug Neudorf

    14:00
  • Di
    05
    Mrz
    2019

    Umzug Hochdorf

    14:00
  • Di
    05
    Mrz
    2019

    Ustätschete Schwarzenbach

    23:00

 

Jahresprogramm

  • Sa
    31
    Aug
    2019
    So
    01
    Sep
    2019

    Jubi-Reisli